تفریحگاه...بزرگترین سایت علمی.تفریحی.کاربردی.فرهنگی.... tag:http://parsi-web.mihanblog.com 2020-04-05T20:17:53+01:00 mihanblog.com اینترنت رایگان 2009-11-03T07:43:43+01:00 2009-11-03T07:43:43+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/57 علیرضا م‍‍‍ژده                                                                                  &nbs

م‍‍‍ژده                                                                                               مژده                   

«اینترنت رایگان»

هرهفته.............................................................

به قیدقرعه........................................................

چندنفر..............................................................

3ساعت اینترنت رایگان.................................هدیه می گیرند.....

باتوجه به زیادشدن اینترنتهای هوشمند ((دقیقه ای 5تومان)) دراینترنت ونیازشدید كاربران ایرانی برای استفاده از اینترنت((البته رایگان))كه باعث می شودآنها رفته رفته از اینترنتهای هوشمند استفاده كنندومبلغی دوبرابر اینترنت رایگان را ((باسرعت كم))رابپردازند.......

تصمیم گرفتیم كه دروبلاگ پارسی وب به قیدقرعه هفته ای به3نفر«3ساعت اینترنت»رایگان

هدیه بدهیم....

برای گرفتن اینترنت رایگان شما فقط باید نام وآدرس وبلاگ و((درصورت داشتن))وآدرس ایمیل ونام استان وشهرمحل زندگی خودرا درقسمت نظرات همین پست قراردهیدو درقرعه كشی شركت كرده وبرنده شوید.....

اسامی برندگان هرهفته درروزشنبه دروبلاگ قرارداده می شود .....

درصورت رسیدن تعدادشكت كنندگان به 30نفرقرعه كشی انجام می شود درغیراینصورت...—

هزینه ی اتصال براینترنت برعهده ی كاربرمیباشدمافقط كارت اینترنت راتهیه می كنیم...—

درصورت رسیدن شركت كنندگان به 100نفربه 10نفرهدیه داده می شود...—

حتما نام شهرواستان محل زندگی خودتان رابنویسید....—

توجه داشته باشیدكه هزینه ی افتاده برتلفن شما بااستفاده از این اینترنت((360تومان))است—

باتشكر

مدیریت وبلاگ

]]>
دانلود فیلم A Perfect Getaway 2009-08-15T06:11:31+01:00 2009-08-15T06:11:31+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/56 علیرضا ژانر: ترسناک , هیجانیسال تولید: ۲۰۰۹فایل منتشر شده: A Perfect Getaway CAM XviD-Lynksتاریخ انتشار: ۲۰۰۹-۰۸-۱۰کیفیت: Camحجم: ۱٫۰۲ گیگابایتتصویر: Xvid | 720×308 | 30 fpsصدا: MP3 | 160 kbs | 2 chanکارگردان / سازنده: David Twohyبازیگران: Steve Zahn, Timothy Olyphant, Milla Jovovich, Kiele Sanchezتوزیع کننده: Rogue Pictures دانلود فیلم A Perfect Getaway

ژانر: ترسناک , هیجانی
سال تولید: ۲۰۰۹
فایل منتشر شده: A Perfect Getaway CAM XviD-Lynks
تاریخ انتشار: ۲۰۰۹-۰۸-۱۰
کیفیت: Cam
حجم: ۱٫۰۲ گیگابایت
تصویر: Xvid | 720×308 | 30 fps
صدا: MP3 | 160 kbs | 2 chan
کارگردان / سازنده: David Twohy
بازیگران: Steve Zahn, Timothy Olyphant, Milla Jovovich, Kiele Sanchez
توزیع کننده: Rogue Pictures

دانلود

]]>
دانلود فیلم The Boat That Rocked 2009-08-15T06:10:24+01:00 2009-08-15T06:10:24+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/55 علیرضا ژانر: درام , عاشقانه , موزیکال , کمدیسال تولید: ۲۰۰۹فایل منتشر شده: The Boat That Rocked DVDRip XviD-DiAMONDتاریخ انتشار: ۲۰۰۹-۰۸-۱۱کیفیت: DVDRipحجم: ۱٫۳۹ گیگابایتتصویر: Xvid | 640×272صدا: ۳۸۴ kbps | 6ch. AC3کارگردان / سازنده: Richard Curtisبازیگران: Bill Nighy, Kenneth Branagh, Philip Seymour Hoffman, Nick Frost دانلود فیلم The Boat That Rocked

ژانر: درام , عاشقانه , موزیکال , کمدی
سال تولید: ۲۰۰۹
فایل منتشر شده: The Boat That Rocked DVDRip XviD-DiAMOND
تاریخ انتشار: ۲۰۰۹-۰۸-۱۱
کیفیت: DVDRip
حجم: ۱٫۳۹ گیگابایت
تصویر: Xvid | 640×272
صدا: ۳۸۴ kbps | 6ch. AC3
کارگردان / سازنده: Richard Curtis
بازیگران: Bill Nighy, Kenneth Branagh, Philip Seymour Hoffman, Nick Frost

دانلود

]]>
دانلود فیلم The Informers 2009-08-15T06:07:09+01:00 2009-08-15T06:07:09+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/54 علیرضا ژانر: جنایی , درام , هیجانیسال تولید: ۲۰۰۹فایل منتشر شده: The Informers LIMITED DVDRip XviD-SAPHiREتاریخ انتشار: ۲۰۰۹-۰۸-۱۲کیفیت: DVDRipحجم: ۷۰۱٫۲۶ مگابایتتصویر: Xvid | 624×256صدا: ۱۴۲ kbps 2ch VBR MP3کارگردان / سازنده: Gregor Jordanبازیگران: Billy Bob Thornton, Kim Basinger, Mickey Rourke, Winona Ryder دانلود فیلم The Informers

ژانر: جنایی , درام , هیجانی
سال تولید: ۲۰۰۹
فایل منتشر شده: The Informers LIMITED DVDRip XviD-SAPHiRE
تاریخ انتشار: ۲۰۰۹-۰۸-۱۲
کیفیت: DVDRip
حجم: ۷۰۱٫۲۶ مگابایت
تصویر: Xvid | 624×256
صدا: ۱۴۲ kbps 2ch VBR MP3
کارگردان / سازنده: Gregor Jordan
بازیگران: Billy Bob Thornton, Kim Basinger, Mickey Rourke, Winona Ryder

دانلود

]]>
مشاهیرتهران 2009-03-07T07:07:21+01:00 2009-03-07T07:07:21+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/53 محمدمهدی . محمد غفاری (کمال‌الملک) از هنرمندان به نام عصر قاجار است. وی در سال ۱۲۲۴ ، در تهران به دنیا آمد. در همان سال و در شش ماهگی ، خانواده‌اش وی را همراه خود به یکی از قرای کاشان بردند. خانواده‌ی او اهل هنر بودند، مخصوصاً عمویش «صنیع الملک» از نقاشان زبر دست بود، که کمال‌الملک همراه او، در سال ۱۲۳۴، به تهران آمد و در مدرسه‌ی دارالفنون به تحصیل پرداخت که در ضمن آن نقاشی هم می‌کرد تا جایی که تابلوهای او توجه ناصرالدین شاه را جلب کرده و او را به دربار برد و لقب «کمال‌الملک» را به او داد. ظهور او در عرص . محمد غفاری (کمال‌الملک) از هنرمندان به نام عصر قاجار است. وی در سال ۱۲۲۴ ، در تهران به دنیا آمد. در همان سال و در شش ماهگی ، خانواده‌اش وی را همراه خود به یکی از قرای کاشان بردند.
خانواده‌ی او اهل هنر بودند، مخصوصاً عمویش «صنیع الملک» از نقاشان زبر دست بود، که کمال‌الملک همراه او، در سال ۱۲۳۴، به تهران آمد و در مدرسه‌ی دارالفنون به تحصیل پرداخت که در ضمن آن نقاشی هم می‌کرد تا جایی که تابلوهای او توجه ناصرالدین شاه را جلب کرده و او را به دربار برد و لقب «کمال‌الملک» را به او داد.
ظهور او در عرصه نگارگری با ابداعات و نوآوری‌های او، در سبک و روش، فصل تازه‌ای را در بخش هنرهای تجسمی ایران گشود.
او با کشیدن تابلوی «تالار آیینه»، که از شاهکارهای وی به شمار می‌آید، از سوی ناصرالدین شاه به لقب کمال‌الملک ملقب شد.
در سال ۱۳۰۰، از ناحیه‌ی یک چشم نابینا شد و به خاطر درگیری‌هایی که در فاصله بین سال‌های ۱۳۰۲ تا ۱۳۰۶ ، با وزرای معارف دولت وقت داشت مجبور به دادن استعفا شد که با شروع دوران بازنشستگی به نیشابور عزیمت و روستای حسین‌آباد را برای اقامت برگزید. این نقاش بزرگ و به نام ایرانی در سال ۱۳۱۹ ، درگذشت و در آرامگاهش واقع در جوار آرامگاه عطار نیشابوری و در باغی در حومه شهر نیشابور به خاک سپرده شد.
آرامگاه وی در سمت غرب آرامگاه خیام و به فاصله‌ی حدود دو کیلومتر از آن قرار دارد که طرح بنای آن یادبودی از هوشنگ سیحون می‌باشد.
از این هنرمند و نقاش تهرانی حدود ۸۱ اثر نفیس و گران‌بها ، به جا مانده که از آن جمله به حوض خانه صاحبقرانیه، گربه و قفس قناری، شکارگاه، منظره خیابان دوشان تپه، میدان کربلای معلا، پرتره را مبراند، پرتره‌های خودش، دور نمای دماوند، تکیه دولت، خانه سنگی، خانه دهاتی، کبک بی جان و پرنده الوان می توان اشاره کرد. چهارشنبه آخر سال را چهارشنبه سوری می گویند و مراسم ویژه آن در شب چهارشنبه صورت می گیرد برای مراسم مقداری بوته خار درخانه ها فراهم می شود و کوچک و بزرگ از روی آن می پرند و می گویند :

زردی من از برای تو ٭

٭ سرخی تو از برای من

در گوشه و کنار کوی و برزن نیز بچه ها آتش های بزرگ می افروزند و از روی آن می پرند و ترانه (سرخی تو از …) می خوانند. بعضی از زنان عقیده دارند اگر شب چهارشنبه سوری فال بگیرند فالشان درست در می آید از این رو به ویژه در گذشته ها اگر کسانی می خواستند فال بگیرند در سر چهار راه به نحوی که کسی آنها را نبیند در تاریکی یا دالان خانه می ایستادند و به گفت و گوی عابرین گوش می دادند. اگر عابرین سخنانی امید بخش در مورد عقد، عروسی، معامله ای سودآور، خبر خوشی که شنیده اند، مژده ای که داده اند، فرزندپسری که گیرشان آمده بیان می کردند به فال نیک گرفته می شد و نوید آن بود که سالی نیکو و پراز شادی و سرور در پیش است و اگر برعکس از اختلاف، نزاع، مرگ، ضرر، ناخوشی، خبرهای ناگوار گفت و گو می شد نشان این بود که سال نو سال نیکوئی برای فال گیرنده نیست. در قدیم بعضی اوقات زنان کاسه ای را بر می داشتند و به در خانه این و آن می رفتند و با پول یا فلز یا شیء به کاسه می زدند که صدای تصادم شیء و کاسه شنیده شود و صاحبخانه با خبر گردد و بیاید دم در. وقتی صاحبخانه می آمد و آنها را می دید حرفی رد و بدل نمی شد اگر صاحبخانه می رفت و برایشان شیرینی و آجیل می آورد نشان خیر و برکت بود و اگر نه بر عکس. زنان شیراز درسابق عقیده داشتند که در شب چهارشنبه سوری باید حتماً به سعدیه رفت و در آب سعدیه آب تنی کرد. پیرزنان با نشاط قدیمی شیراز، در شب چهارشنبه سوری بزک نموده و مجلس عیشی روبراه می کردند در این مجلس از ترانه های محلی خوانده می شد و دایره نیز می زدند و همه ابراز سرور می کردند.


تاریخ نگار زندگی کمال‌الملک:
۱۲۲۶ : تولد کمال‌الملک در تهران.
۱۲۲۶ : سفر به کاشان در سن شش ماهگی.
۱۲۳۴ : سفر به تهران برای تحصیل.
۱۲۳۵ : ورود به مدرسه دارالفنون.
۱۲۴۲ : ورود به دربار به دستور ناصرالدین شاه.

۱۲۵۸ : گرفتن لقب نقاش باشی خاصه.
۱۲۶۲ : ازدواج با زهرا خانم.
۱۲۶۲ : به دنیا آمدن دخترش (نصرت).
۱۲۶۷ : متهم شدن به دزدی هنگام کشیدن تابلوی تالار آیینه.
۱۲۶۹ : گرفتن لقب کمال‌الملک از ناصرالدین شاه.
۱۲۷۲ : شروع به آموختن زبان فرانسه.
۱۲۷۳ : سفر به اروپا و اقامت در ایتالیا.
۱۲۷۴ : ورود به پاریس.
۱۲۷۶ : دیدار با مظفر الدین شاه در فرانسه.
۱۲۷۷ : چاپ زندگی نامه کمال‌الملک در روزنامه شرافت (شماره شصت).
۱۲۷۷ : بازگشت به ایران و گرفتن نشان درجه اول و حمایل سبز مخصوص دربار.
۱۲۷۸ : سفر به عراق هم زمان با سفر مظفرالدین شاه به خارج.
۱۲۸۰ : بازگشت به ایران و تمارض مصلحتی به سکته.
۱۲۸۵ : مرگ مظفرالدین شاه و خوب شدن سکته استاد!
۱۲۸۷ : پیشنهاد تأسیس مدرسه صنایع مستظرفه به دولت.
۱۲۹۶ : درگذشت پسرش حسین علی خان.
۱۲۹۷ : درگذشت همسرش.
۱۲۹۸ : درگذشت مادرش.
۱۳۰۰ : نابینا شدن یک چشمش.
۱۳۰۲ تا ۱۳۰۶ : درگیری کمال‌الملک با وزرای معارف دولت وقت.
۱۳۰۶ : استعفا، آغاز بازنشستگی و اقامت در حسین‌آباد نیشابور.
۱۳۱۹ : درگذشت کمال‌الملک.

خاطره‌ای از استاد:
کمال‌الملک برای تحصیل به خارج می‌رود و در طی آن سال‌ها استادی زبردست می‌شود. روزی مظفرالدین شاه همراه اتابک، وزیر وقت، برای بازدید از کمال الملک به خارج سفر می‌کند و محو تماشای آثار بدیع استاد می‌شود.
مظفرالدین شاه از وی درخواست می‌کند که به ایران بازگشته و برای وی تصویر زنان برهنه را ترسیم کند تا شاه را خوش آید که با مخالفت استاد روبه‌رو می‌شود. اتابک به منظور تخریب استاد به شاه می‌گوید که این آقا با خرج بیت‌المال تحصیل می‌کند و از اوامر شما سرپیچی می‌نماید. مظفرالدین شاه در جواب می‌گوید: « این‌ها (خارجی‌ها) صدراعظمی مثل بیسمارک دارند؛ باید نقاششان هم کمال‌الملک باشد. ما که صدراعظم احمقی مثل تو داریم باید نقاش‌مان هم از این آدم‌های پاپتی باشد.»

دریاچه سد امیرکبیر در کیلومتر ۲۲ جاده کرج – چالوس در تنگه واریان واقع است. هوای این منطقه در تابستان ها خنک و مطبوع است. در این دریاچه فعالیتهای ورزشی و تفریحی مانند قایقرانی، ماهی‌گیری، اسکی روی آب، شنا و پرواز با کایت انجام می‌شود.                                            منبع :تاریخ تهران

]]>
برنامه بازی های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا برای موبایل - جاوا 2009-02-23T15:46:50+01:00 2009-02-23T15:46:50+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/52 علیرضا با توجه به نزدیک شدن زمان شروع بازی های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا 2009 - 2010 ، برنامه کامل مرحله گروهی این بازی ها توسط تیم سایت تخصصی موبایل تهیه گردید.این نرم افزار تحت جاوا می باشد و بر روی کلیه گوشی های موبایل قابل اجراست. برنامه بازی های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا برای منبع:سایت تخصصی موبایل

با توجه به نزدیک شدن زمان شروع بازی های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا 2009 - 2010 ، برنامه کامل مرحله گروهی این بازی ها توسط تیم سایت تخصصی موبایل تهیه گردید.این نرم افزار تحت جاوا می باشد و بر روی کلیه گوشی های موبایل قابل اجراست.AFC ChampionsLeague Table Java - www.Ir-Tci.orgبرنامه بازی های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا برای

منبع:سایت تخصصی موبایل

]]>
نرم افزار پاکت پی سی FlashLIGHT v7.0 - ابزار های نور و چراغ قوه 2009-02-23T15:44:36+01:00 2009-02-23T15:44:36+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/51 علیرضا تولید نرم افزار های موبایل گوناگون در زمینه بهینه سازی نور صفحه نمایش گوشی های همراه در جهت استفاده به عنوان چراغ قوه افزایش چشمگیری داشته است. به طوری که استفاده از تکنولوژی های جدید نیز ضمیمه این امر شده است. نرم افزار FlashLIGHT با برتری بیشتری در این زمینه تولید شده است. این نرم افزار پاکت پی سی با ابزار های گوناگون علاوه بر استفاده به عنوان چراغ قوه می تواند خدمات دیگری نیز ارائه کند. نرم افزار پاکت پی سی FlashLIGHT v7.0 - ابزار های نور و چراغ قوه - ادامه منبع:سایت تخصصی تولید نرم افزار های موبایل گوناگون در زمینه بهینه سازی نور صفحه نمایش گوشی های همراه در جهت استفاده به عنوان چراغ قوه افزایش چشمگیری داشته است. به طوری که استفاده از تکنولوژی های جدید نیز ضمیمه این امر شده است. نرم افزار FlashLIGHT با برتری بیشتری در این زمینه تولید شده است. این نرم افزار پاکت پی سی با ابزار های گوناگون علاوه بر استفاده به عنوان چراغ قوه می تواند خدمات دیگری نیز ارائه کند.


نرم افزار FlashLIGHT چراغ قوه و بیشتر - www.Ir-Tci.org


نرم افزار پاکت پی سی FlashLIGHT v7.0 - ابزار های نور و چراغ قوه - ادامه

منبع:سایت تخصصی موبایل

]]>
دیکشنری JLearnItME v2.2 - ترجمه 15 زبان زنده دنیا - جاوا 2009-02-23T15:42:11+01:00 2009-02-23T15:42:11+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/50 علیرضا نرم افزار JLearnItME یک مترجم چند زبانه با قابلیت ترجمه 15 زبان اصلی می باشد. این دیکشنری با حجم بسیار پایین و با فرمت جاوا برای استفاده بر روی کلیه گوشی های موبایل ارائه شده است. هم اکنون نسخه جدید و رایگان آن در سایت تخصصی موبایل در دسترس می باشد. زبان های ارائه شده توسط این دیکشنری جاوا عبارت است از : - انگلیسی , فرانسوی , اسپانیایی , هلندی- آلمانی , ایتالیایی , یهودی , پرتغالی- سوئدی , دانمارکی , نروژی , مجارستانی- روسی , لاتین , چکسلواکی دیکشنری JLearnItME v2.2 - ترجمه 15 زبان زنده نرم افزار JLearnItME یک مترجم چند زبانه با قابلیت ترجمه 15 زبان اصلی می باشد. این دیکشنری با حجم بسیار پایین و با فرمت جاوا برای استفاده بر روی کلیه گوشی های موبایل ارائه شده است. هم اکنون نسخه جدید و رایگان آن در سایت تخصصی موبایل در دسترس می باشد. زبان های ارائه شده توسط این دیکشنری جاوا عبارت است از :

- انگلیسی , فرانسوی , اسپانیایی , هلندی
- آلمانی , ایتالیایی , یهودی , پرتغالی
- سوئدی , دانمارکی , نروژی , مجارستانی
- روسی , لاتین , چکسلواکی


دیکشنری 15 زبانه JLearnItME - سایت تخصصی موبایل


دیکشنری JLearnItME v2.2 - ترجمه 15 زبان زنده دنیا - جاوا -

منبع:سایت تخصصی موبایل

]]>
كلیپ موبایل پرتاب ماهواره فضایی امید - ایران 2009-02-23T15:40:42+01:00 2009-02-23T15:40:42+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/49 علیرضا پرتاب ماهواره فضایی امید در ایران یكی از پر افتخارترین لحظات برای هر ایرانی می باشد. به همین منظور ویدئو این لحظه در 2 كیفیت مختلف مخصوص موبایل برای شما دوستان آماده شده است.   كلیپ موبایل پرتاب ماهواره فضایی امید - ایران منبع:سایت تخصصی موبایل پرتاب ماهواره فضایی امید در ایران یكی از پر افتخارترین لحظات برای هر ایرانی می باشد. به همین منظور ویدئو این لحظه در 2 كیفیت مختلف مخصوص موبایل برای شما دوستان آماده شده است.


كلیپ پرتاب ماهواره امید ایران - سایت تخصصی موبایل


 

كلیپ موبایل پرتاب ماهواره فضایی امید - ایران

منبع:سایت تخصصی موبایل

]]>
رمزهای بازی جی تی ای 5 2009-02-23T15:39:29+01:00 2009-02-23T15:39:29+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/48 علیرضا gta 5 رمزهایرمز (cheat)عملNATURALTALENTحداکثر مهارت ماشین هاOHDUDEهلیکوپتر جنگیITSALLBULLلودرCELEBRITYSTATUSماشین stretchFLYINGFISHقایق ها پرواز میکنندBUFFMEUPحداکثر نیروی عضلهTRUEGRIMEماشین حمل زبالهSLOWITDOWNسرعت بازی را کم میکندSPEEDITUPسرعت بازی را زیاد میکندBIFBUZZگانگستر ها خیابان ها را کنترل میکنندNINJATOWNبه جای مردم نینجا ها قرار میگیرندSPEEDFREAKهمه ماشین ها نیترو دارندBRINGITONتمام پلیس ها به دنبال شما هستندFULLCLIPاسلحه نامحدودGHOSTTOWNترافیک کمترWORSHIPMEحداکثر احترامHELLOLA
gta 5 رمزهای

رمز (cheat)عملNATURALTALENTحداکثر مهارت ماشین هاOHDUDEهلیکوپتر جنگیITSALLBULLلودرCELEBRITYSTATUSماشین stretchFLYINGFISHقایق ها پرواز میکنندBUFFMEUPحداکثر نیروی عضلهTRUEGRIMEماشین حمل زبالهSLOWITDOWNسرعت بازی را کم میکندSPEEDITUPسرعت بازی را زیاد میکندBIFBUZZگانگستر ها خیابان ها را کنترل میکنندNINJATOWNبه جای مردم نینجا ها قرار میگیرندSPEEDFREAKهمه ماشین ها نیترو دارندBRINGITONتمام پلیس ها به دنبال شما هستندFULLCLIPاسلحه نامحدودGHOSTTOWNترافیک کمترWORSHIPMEحداکثر احترامHELLOLADIESحداکثر جاذبه دختر هاPROFESSIONALKILLERحداکثر تونایی در تمام اسلحه هاAIWPRTONتانکYSOHNULزمان سریعCFVFGMJهوای مه آلودASNAEBپلیس ها شما را تعقیب نمیکنندLXGIWYLاسلحه های سری اولKJKSZPJاسلحه های سری دومUZUMYMWاسلحه های سری سومBAGUVIXسلامتی نامحدودCVWKXAMاکسیژن نامحدودHESOYAMحداکثر سلامتی و زره +250000 پولNCSGDAGحداکثر توان تیراندازیVQIMAHAحداکثر توان رانندگیJYSDSODحداکثر توان عضله هاBTCDBCBحداکثر چاقیKVGYZQKحداقل توانایی عضله و چاقیOGXSDAGحداکثر احترامEHIBXQS1حداکثر جاذبه دخترهاSZCMAWOخودکشی کردنAEDUWNVهرگز گرسنه نمیشویدLIYOAAYحرکت آرام ترPPGWJHTحرکت سریع ترAEZAKMIرفتن تمام پلیسهاOUIQDMWهدف گیری بهتر هنگام رانندگیAJLOJYQYمردم دیوانهBGLUAWMLمردم از شما متنفّر هستندFOOOXFTتمام مردم اسلحه دارندAFZLLQLLهوای معمولیAUIFRVQSهوای بارانیICIKPYHهوای آفتابیALNSFMZOهوای تیرهCFVFGMJهوای مه آلودCWJXUOCهوای طوفانیOFVIACهوای نارنجی و ساعت در 12 توقف میکندXJVSNAJهوای تیره و ساعت در 00 توقف میکندAIYPWZQPچتر نجاتKRIJEBRدادن ماشین StretchJQNTDMHدادن ماشین RancherCQZIJMBدادن ماشین Bloodring BangerPDNEJOHدادن ماشین Hotring RacerVPJTQWVدادن ماشین Hotring RacerAQTBCODXدادن ماشین RomeroRZHSUEWدادن ماشین Caddy (ماشین گلف)YECGAAدادن Jet Pack      
]]>
برنامه TotalRecall v3.0.1 - ضبط مكالمه بدون صدای بوق 2009-02-23T15:36:12+01:00 2009-02-23T15:36:12+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/47 علیرضا بسیاری از افراد علاقه مند به ضبط مكالمات روزانه و نگه داری آن ها هستند. ولی پخش صدای بوق در هنگام ضبط صدا خوشایند نیست. نرم افزار موبایل TotalRecall كه توسط تیم سایت تخصصی موبایل فارسی سازی شده است امكان ضبط مكالمات بدون صدای بوق و محدودیت زمانی برای شما عزیزان فراهم می كند. برنامه TotalRecall v3.0.1 - ضبط مكالمه بدون صدای بوق منبع:سایت تخصصی موبایل بسیاری از افراد علاقه مند به ضبط مكالمات روزانه و نگه داری آن ها هستند. ولی پخش صدای بوق در هنگام ضبط صدا خوشایند نیست. نرم افزار موبایل TotalRecall كه توسط تیم سایت تخصصی موبایل فارسی سازی شده است امكان ضبط مكالمات بدون صدای بوق و محدودیت زمانی برای شما عزیزان فراهم می كند.


برنامه TotalRecall v3.0.1 -سایت تخصصی موبایل


برنامه TotalRecall v3.0.1 - ضبط مكالمه بدون صدای بوق

منبع:سایت تخصصی موبایل

]]>
بالا بردن آمار بازدیدکنندگان وبلاگ یا سایت و ساختن سایت مجازی 2008-09-27T05:39:00+01:00 2008-09-27T05:39:00+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/45 علیرضا سلام ... امروز می خوام سایتی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن می توانید آمار بازدیدکنندگان سایت و یا وبلاگ خود را متحول کنید ...اگر صاحب وبلاگی هستید و قصد دارید آمار بازدیدکنندگانتان بالا برود باید در قسمت رایگان آن ثبت نام کرده و تبادل بنر کنید و کد باکس را در وبلاگتان قرار دهید.اگر هم قصد دارید سایت مجازی بسازید این سایت پاسخگوی شماست .مطالب آموزشب در مورد این سایت :                        http://ads.ydc.ir/index.asp?ref=pc-iranian1ثبت نام در این سایت ( قسمت رایگان ) :http://ads.ydc.ir سلام ... امروز می خوام سایتی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن می توانید آمار بازدیدکنندگان سایت و یا وبلاگ خود را متحول کنید ...

اگر صاحب وبلاگی هستید و قصد دارید آمار بازدیدکنندگانتان بالا برود باید در قسمت رایگان آن ثبت نام کرده و تبادل بنر کنید و کد باکس را در وبلاگتان قرار دهید.

اگر هم قصد دارید سایت مجازی بسازید این سایت پاسخگوی شماست .

مطالب آموزشب در مورد این سایت :                       

http://ads.ydc.ir/index.asp?ref=pc-iranian1
ثبت نام در این سایت ( قسمت رایگان ) :

http://ads.ydc.ir/register.asp?ref=pc-iranian1

]]>
200 استایل زیبا برای فتوشاپ 2008-09-27T05:39:00+01:00 2008-09-27T05:39:00+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/44 علیرضا  با سلام این دفه با 4 استایل خفن که توی هر کدومشون نزدیک به 200 استایل دیگه هست اومدم.برای دریافت استایل ها به ادامه مطلب برید  دریافت استایلرمز فایل : www.neypatogh.com  

با سلام

این دفه با 4 استایل خفن که توی هر کدومشون نزدیک به 200 استایل دیگه هست اومدم.برای دریافت استایل ها به ادامه مطلب برید

 

 

دریافت استایل

رمز فایل : www.neypatogh.com]]>
قفل گذاری بر روی نرم افزار های نصب شده با Password Door 8.4.2 2008-09-27T05:39:00+01:00 2008-09-27T05:39:00+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/43 علیرضا سلام ... نرم افزارهای زیادی بر روی كامپیوتر شما نصب هستند از قبیل MS-Office, WinZip, Windows Media Player, RealOne Player, AcdSee, Outlook Express و بسیاری دیگر, اكثر آنها به گونه ای می باشند كه هر كس میتواند از آنها استفاده كند و به اطلاعات موجود در آنها دسترسی و یا از آن برای انجام كارهای شخصی استفاده كند. شاید شما دوست ندارید با نرم افزاری كه متعلق به شماست و خود شما خریداری و نصب كردید كس دیگری استفاده كند! Password Door محصول شركت TopLang نرم افزاری برای گذاشتن پسورد روی نرم افزارهای مختلف سلام ...

نرم افزارهای زیادی بر روی كامپیوتر شما نصب هستند از قبیل MS-Office, WinZip, Windows Media Player, RealOne Player, AcdSee, Outlook Express و بسیاری دیگر, اكثر آنها به گونه ای می باشند كه هر كس میتواند از آنها استفاده كند و به اطلاعات موجود در آنها دسترسی و یا از آن برای انجام كارهای شخصی استفاده كند. شاید شما دوست ندارید با نرم افزاری كه متعلق به شماست و خود شما خریداری و نصب كردید كس دیگری استفاده كند! Password Door محصول شركت TopLang نرم افزاری برای گذاشتن پسورد روی نرم افزارهای مختلف است به گونه ای با اجرا شدن نرم افزار صفحه ی درخواست پسورد ظاهر شود و شما تنها با وارد كردن كلمه عبور صحیح بتوانید وارد محیط نرم افزارها شوید‌! این نرم افزار به آسانی هر نرم افزاری رو میتونه قفل گذاری كنه بدون ایجاد كوچكترین اختلالی در خود برنامه‌! خود نرم افزار هم Password protected میباشد

قابلیتهای كلیدی نرم افزار Password Door 8.4.2 :
- قابلیت قرار دادن رمز عبور برای هر یک از برنامه های ویندوز
- سازگاری با نسخه های ویندوز 2000, 2003, XP, Vista
- لیست نمودن برنامه هایی که دارای رمز عبور می باشند در محیط نرم افزار
- دارای ویژگی کشیدن و رها کردن ، به این صورت که کافیست آیکن برنامه را با موس گرفته و به داخل محیط برنامه بکشید و آن را رها کنید، سپس تنظیمات خود را اعمال کنید.
- دارای الگوریتم پیشرفته در رمز گذاری و به صورت 100% تضمینی که از رمز عبور این نرم افزار بدون وارد نمودن رمز صحیح نمی توان عبور کرد.
- قرار دادن رمز عبورهای دلخواه بر روی نرم افزار هایی که انتخاب می کنید.
- ارائه گزارش به صورت LogFile از نرم افزارهایی که دارای رمز عبور می باشند مشخص شده و زمان استفاده از آنها نیز ثبت می شود. به کمک این ویژگی شما می توانید در صورت استفاده  رمزعبور برنامه توسط دیگران و ساعت هایی که شما از برنامه استفاده نکرده اید متوجه این موضوع شوید که آیا رمزعبور شما کشف شده است یا خیر.
- استفاده آسان به وسیله رابط گرافیکی مناسب
- قابلیت به روز رسانی نرم افزار
 و ...

     دانلود برنامه                                                        

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

                                                               

                                                                                                                                   

]]>
افزایش اماروبلاگ 2008-09-26T07:39:00+01:00 2008-09-26T07:39:00+01:00 tag:http://parsi-web.mihanblog.com/post/42 علیرضا سلام من دوباره برگشتم با مطالب مفیدی از گوگلموضوع::مهم ترین مسئله دربالابردن وبازدیدرتبه درگوگل::مهم ترین مسئله دربالابردن امارورتبه درگوگل و....استفاده از كلمات كلیدی دروبلاگ هستالبته این اشتباه بزرگی است كه فكر كنید كه اگر رتبه شما درگوگل2یا3باشد حتما بازدیدشما روزانه بالای2000بازدیدخواهدبودالبته این مسئله مهم است اما نه ضروری چون اگر رتبه ی وبلاگ ما درگوگل و..2باشد ولی ما روزانه فقط فقط20الی50بازدیدداشته باشیم اصلا به درد نمی خوردما باید در وبلاگمان از كلمات كلیدی ساده درعین حال پرمعنا و پربا سلام من دوباره برگشتم با مطالب مفیدی از گوگل

موضوع::مهم ترین مسئله دربالابردن وبازدیدرتبه درگوگل::

مهم ترین مسئله دربالابردن امارورتبه درگوگل و....استفاده از كلمات كلیدی دروبلاگ هست

البته این اشتباه بزرگی است كه فكر كنید كه اگر رتبه شما درگوگل2یا3باشد حتما بازدیدشما روزانه بالای2000بازدیدخواهدبود

البته این مسئله مهم است اما نه ضروری چون اگر رتبه ی وبلاگ ما درگوگل و..2باشد ولی ما روزانه فقط فقط20الی50بازدید

داشته باشیم اصلا به درد نمی خورد

ما باید در وبلاگمان از كلمات كلیدی ساده درعین حال پرمعنا و پربازدید استفاده كنیم

مثلا اگر وبلاگ ما در رابطه با كسب درامد است میتوانیم از كلماتی همچون::

"كسب درامد از بهترین سایتهای اینترنت::كسب درامد كلیكی هر كلیك60تومان هركلیك80تومان::عضو شوید هدیه بگیرید و...

استفاده كنید

واگر وبلاگی دررابطه با افزایش اماروبلاگ دارید از كلماتی::

Page Rank,best seo , رتبه بالا, بازدید بالا , بهینه سازی وبلاگ ,تضمین بازدید , افزایش بازدید ,ترافیک خوب,......

استفاده كنید

سه راه خیلی خیلی مهم در بالابردن رتبه واماروبلاگ درگوگل و...

1.:.استفاده از كلمات كلیدی دروبلاگ(ساده ودر عین حال پر مخاطب)

2.:.تبلیغات درسایت های نیازمندی مانند::هفت رنگ.نیامندی و....

3.:.تبادل لینك با وبلاگ ها وسایتهای پربازدید

راه اول را در سمت بالاتوضیح دادم:::::::::::

راه دوم:تبلیغات در سایتهای نیازمندی مانند هفت رنگ و یا..

تبلیغات در سایتهای تبلیغاتی موجب افزایش بازدید میشود

مثلا اگر در سایت نیازمندی ثبت نام كنید و دران اگهی دهید بازدید شما بالامی رود

برای مثال:درگوگل كلمه ی دنیای قالب های رایگان وبلاگ یا مرجع دانستنیهای روزرا جستجو كنید اولین نتیجه وبلاگ ما میباشد

از طریق سایت نیازمندیها

شما هم میتوانید در سایت نیازمندیها اگهی درج كنید و پس از قبول اگهی در رتبه اول گوگل قرار گیرید

امتحان كنید

www.niazmandiha.com

راه سوم:تبادل لینك با وبلاگها یاسایتهایی كه بازدید روزانه100به بالا دارند

شما میتوانید باتبادل لینك با وبلاگهایی كه بازدید انها زیاد است در بالابردن رتبه ی خوددرگوگل و. حركتی كرده باشید

شما نیز میتوانید با ما به تبادل لینك ولوگو وبنر بپردازید

بازدید كنندگان محترم اگر سوالی درراطه با هر چیزی دارید بپرسید وما از نظراتتان دریغ نسازید

باتشكر

دعوتنامه ::

بازدید كننده ی محترم شما میتوانید از طریق ادرس زیر به كسب درامد بپردازید

هركلیك 80تومان

لطفا ادرس زیر را در نوار ادرس خود وارد نمایید

ونام معرف را پاك ننمایید

چون نام معرف باعث افزایش اعتبار شما وما میشود

باتشكر

ادرس::

http://www.asadiweb.net/join.php?user=lrzasdfgh

]]>