تبلیغات
تفریحگاه...بزرگترین سایت علمی.تفریحی.کاربردی.فرهنگی....

اموزشی.خیلی خوبه

شخصا آدم مشکل پسندی هستم ، روزانه کلی سایت وب ۲ ساخته می شه ولی هنوز باید کلی برند تا مورد علاقه من بشن . شاید یکی از دلایلی که من زیاد سرویس های جدیدsoundpedia.jpg وب ۲ رو معرفی نمی کتم همین باشه : خودم حال نکردم !

یکی از موراد مورد علاقه من موسیقی هست . خیلی وقته که دنبال یه سایت موسیقی خوب می گردم که بشه بطور آنلاین به آهنگ مورد علاقه ام گوش بدم ( گزینه ایرانیش رو پیدا کردم : ایران ترانه )  . گزینه های مختلفی رو تست کردم مثل last.fm ، پاندورا و … ولی خب مثل بیشتر مواقع باهاشون حال نکردم . اما امروز با سایت SoundPedia آشنا شدم و حس می کنم گمشده ام رو پیدا کردم .

سایت  SoundPedia به شما اجازه می ده بصورت آنلاین به تمام آهنگ های یک آلبوم گوش کنید ، آهنگ های مورد علاقه رو به لیست خودتون اضافه کنید ، برای موزیک ها کامنت بزارید ، به متن موزیک دسترسی پیدا کنید و …

این سایت یه حالت کامیونیتی شکل داره که شما می تونید در این سایت مطلب بنویسید ، دوستانتون رو به لیستتون اضافه کنید برای اونها پیغام بفرستید و … خلاصه همه چیزش تکمیله حتی یه حالت دیگ ( بالاترین ) مانند نیز به آلبوم ها داده که شما می تونید به آلبوم مورد نظر مثبت یا منفی بدید .

در ضمن این سایت علاوه بر موزیک ، موزیک ویدئو ، کانال های آنلاین و رادیو نیز داره ، دیگه چی می خواین ؟!
در ضمن این سایت داره روی نسخه جدیدش کار می کنه و من هم این نوشته رو بر حسب نسخه دوم این سایت نوشتم که ظاهری زیباتر داره در ضمن یه مورد جالب در مورد این سایت اینه که نسخه جدید این سایت زبان فارسی هم داره کافیه از بالا در منوی زبان ها گزینه فارسی رو انتخاب کنید تا محیط این سایت فارسی بشه ، به همین راحتی ، به همین خوشمزگی …